Skuteczne kampanie

email marketingowe

Posiadamy własne bazy emailowe B2B i B2C.

Realizujemy kampanie, które sprzedają.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany współpracą? Chciałbyś poznać szczegóły?


Wypełnij formularz:

Klikając przycisk "Wyślij" wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach marketingowych i sprzedażowych przez Redgroup Sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań.

Czy wiesz, że emailing reklamowy to nadal najskuteczniejsze narzędzie sprzedażowe?

Posiadamy w bazie ponad 22 mln adresów zarówno z sektora B2B, jak i użytkowników indywidualnych. Dokładnie wiemy do kogo kierujemy komunikaty.

Pozyskaj wartościowy ruch na stronie

Dzięki trafnemu dopasowaniu grupy docelowej i pomocy w optymalizacji samej kreacji emailingu docieramy do klientów, którzy zostaną z Tobą na dłużej.

Zwiększ portfolio lojalnych klientów

Dzięki technologii ProMail Metrics możemy z dużą dokładnością określić szanse na konwersje i wybrać grupę odbiorców z największym potencjałem sprzedażowym.

Sprzedawaj swoje produkty lub usługi

Dzięki emailingowi do baz zewnętrznych nie tylko możesz wypromować swoje usługi, ale również na kolejnym etapie pozyskać zgody na komunikację bezpośrednią.

Zbuduj bazę kontaktów

Uzyskaj ROI 160% i zdobądź tysiące nowych użytkowników

Testujemy konwersję na kilku bazach, aby wybrać tę najefektywniejszą. Dlatego możemy pochwalić się ROI z prowadzonych kampanii średnio na poziomie 250%.

Miarą naszego sukcesu jest zysk klienta z prowadzonych działań.

Optymalizujemy wszystkie wskaźniki mające wpływ na wynik kampanii

Technologia, którą stworzyliśmy nie przekazuje danych osobowych lecz ID rekodru przez co dane są w pełni bezpiecznie. Stawiamy na odpowiedzialny email marketing, angażujący użytkowników.

Stale aktualizujemy bazy i dbamy o bezpieczeństwo danych

Zobacz jak wygląda proces tworzenia kampanii

Profil klienta

Określamy precyzyjnie profil klienta opierając się na takich parametrach jak dane: demograficzne, behawioralne, geolokalizacyjne, intencje zakupowe.

Następnie dane są kategoryzowane i przypisywane do rekordów w bazach admetrics oraz określonych profili behawioralnych.

Kategoryzacja danych

Dzięki technologii docieramy z przekazem wyłącznie do rekordów, które wykazały zainteresowanie określonymi produktami/ kampaniami.

Dotarcie do klientów

Zaufali nam

Co mówią o nas nasi klienci

Super-Pharm

Z admetrics realizujemy kampanie e-mail oraz SMS. Jesteśmy zadowoleni z osiąganych wyników podczas realizowanych działań. Doceniamy skuteczność proponowanych nam zbiorów oraz efektywność pracy podczas procesu wysyłki kampanii.

Akcje marketingowe prowadzone przez admetrics pozwoliły nam efektywnie wykorzystać budżet reklamowy. Profesjonalna obsługa klienta, precyzyjnie sprofilowane bazy wpłynęły na wysoką ocenę jakości usług świadczonych przez admetrics.

Chocolissimo

Idea Kitchen Life

Admetrics realizuje dla nas kampanie e-mailingowe do wyselekcjonowanych profili w ramach targetowana behawioralnego. Kampanie są skutecznie optymalizowane pod wartości konwersji i jesteśmy bardzo zadowoleni z osiąganych wyników.

Admetrics profesjonalnie realizuje dla nas kompleksowe kampanie sprzedażowe z wykorzystaniem kanałów takich jak e-mailing, search, programmatic. Kampanie są geotargetowane i z sukcesem optymalizowane pod współczynnik ROI.

Supermarket online

Zainwestuj w skuteczny email marketing

Optymalizuj koszty, maksymalizuj konwersję, sprzedawaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI